Клініка естетики та хірургії обличчя

Броуліфт/ підтяжка брів

Огляд

 Підтяжка брів – це косметична процедура для підняття брів.  Це також відоме як підтяжка чола або омолодження чола.  Підтяжка брів покращує зовнішній вигляд чола, брів і області навколо очей.  Процедура полягає в піднятті м’яких тканин і шкіри чола і брів.

 

Ви можете вибрати підтяжку брів, якщо у вас низькі, обвислі або нерівні брови.  Підтяжка брів також може підвищити вашу впевненість у собі.

 

 Підтяжку брів можна зробити самостійно або разом з іншими процедурами на обличчі, наприклад підтяжкою повік або обличчя.

 

Чому це відбувається

 Старіння зазвичай спричиняє опускання брів.  Шкіра та м’які тканини втрачають здатність повертатися на місце після розтягування.  Через це відстань між бровами і віями скорочується.

 

Ризики

 Підтяжка брів створює кілька ризиків, зокрема:

 Рубцювання.  Після підтяжки брів можуть бути помітні рубці.

 Зміни чутливості шкіри.  Підтяжка брів може спричинити тимчасове або постійне оніміння чола або верхньої частини шкіри голови.

 Асиметрія в положенні брів.  Підтяжка брів може призвести до нерівних брів (асиметрії), коли одна або обидві брови виглядають занадто високо.  Однак асиметрія може вирівнятися в процесі загоєння.  Постійні проблеми з формою або положенням брів можна вилікувати за допомогою ін’єкцій, таких як ботокс, або шляхом додаткової операції.

 Проблеми з волоссям.  Підтяжка брів може спричинити підвищення лінії росту волосся або випадання волосся в місці розрізу.  Якщо випадання волосся не зникає само по собі, його можна лікувати за допомогою процедури видалення частини шкіри голови, де волосся випадає, або за допомогою пересадки волосся.

 Як і будь-який інший тип серйозної операції, підтяжка брів створює ризик кровотечі, інфекції та реакції на анестезію.

 

Підготовка до втручання

  Під час вашого першого візиту на консультацію до хірурга 

 будьте готові відповісти на запитання про стан вашого здоров’я зараз та минулі захворювання.  Поговоріть про будь-які ліки, які ви приймаєте або приймали нещодавно, а також про будь-які операції, які ви мали.  Повідомте свого хірурга, якщо у вас алергія на будь-які ліки.

  Щоб визначити ваші варіанти лікування, ваш хірург огляне та виміряє різні частини вашого обличчя з відкритими та закритими очима.  Можуть бути зроблені фотографії для вашої медичної карти.

 Обговоріть свої очікування.  Поясніть, чому ви хочете зробити підтяжку брів і як ви хочете виглядати після процедури.  Переконайтеся, що ви розумієте переваги та ризики.

 

Перед підтяжкою брів вам також може знадобитися:

 

– Перестати палити.  Куріння зменшує кровообіг у шкірі та може уповільнити процес загоєння.  Якщо ви курите, припиніть палити перед операцією та під час відновлення.

– Уникайте певних ліків.  Ймовірно, вам доведеться уникати прийому аспірину, протизапальних препаратів і рослинних добавок, які можуть посилити кровотечу.

– Організувати допомогу під час одужання.  Плануйте, щоб хтось відвіз вас додому після виходу з клініки та залишився з вами принаймні першу ніч вашого одужання вдома.

 

Що ви можете очікувати

 Підтяжка брів проводиться в амбулаторних умовах.  Під час підтяжки брів ви, як правило, відчуваєте себе комфортно за допомогою седативної анестезії, введеної через крапельницю у вашу руку.

 

 Під час процедури

 

 Техніка підтяжки брів залежить від бажаного результату.  Конкретна техніка, яку вибере ваш хірург, визначатиме розташування розрізів і отриманих рубців.

 

46000, м. Тернопіль
вул. Соломії Крушельницької, 55

Графік роботи: пн - пт з 9:00 до 18:00