Хірургічна стоматологія
Видалення зубів мудрості
Видалення зубів мудрості - це видалення чотирьох постійних зубів, розташованих у задньому нижньому і верхньому кутах рота. Це останні (треті) моляри, які з’являються, зазвичай у віці від 17 до 25 років. Коли зуби мудрості не мають місця для прорізування, вони можуть викликати біль, інфекції порожнини рота або інші стоматологічні проблеми. Часто стоматологи рекомендують видалення зубів мудрості, як профілактичний захід.
Видалення зуба мудрості є амбулаторною процедурою, яка займає кілька днів до повного відновлення. Процедура проводиться шляхом видалення зубів мудрості через хірургічні розрізи та зашивання місця видалення, щоб допомогти загоєнню.
Ми рекомендуємо видалення 4-х зубів мудрості одночасно тому, що це дозволяє мінімізувати стрес, суттєво скоротити кількість днів непрацездатності, зменшити кількість вживання медикаментів, адже відбувається лише одне хірургічне втручання.
Імплантація
Імплантація - це заміна кореня зуба із титанового сплаву. Цей метал використовується, оскільки він легкий та біосумісний, а це означає, що він не відторгається організмом.
Зубні імплантати – це прогнозований вид стоматологічної хірургії. Ми використовуємо систему світового лідера Straumann. Зазвичай їм потрібно від двох до шести місяців для зрощення з кісткою, перш ніж на них можна буде прикріпити коронку, щоб завершити процес.
Резекція верхівки кореня
Якщо повторне лікування кореневих каналів неможливо, або періапікальні ураження не піддаються такому лікуванню, єдиною можливою процедурою є резекція верхівки кореня.
Процедура проводиться під місцевою анестезією. Резекція передбачає видалення фрагмента кореня, який містить не очищену і не заповнену ділянку каналу. Під час процедури хірург відкриває м’які тканини навколо кореня, щоб оголити кістку та видалити інфіковану або запалену тканину, включаючи верхівку кореня. Кінець каналу заповнюється спеціальним цементом (МТА) для його герметизації.
Після операції часто спостерігається значна втрата кісткової тканини, яку слід доповнити кістковим замінником біоматеріалом і покрити спеціальною мембраною.
Лікування кіст щелеп
Пухлини та кісти щелеп є відносно рідкісними новоутвореннями або ураженнями, які розвиваються в щелепній кістці або м’яких тканинах рота та обличчя.
Пухлини та кісти щелеп, які іноді називають одонтогенними або неодонтогенними, залежно від їх походження, можуть сильно відрізнятися за розміром і тяжкістю. Ці нарости зазвичай неракові (доброякісні), але вони можуть бути агресивними і збільшуватися, зміщувати або руйнувати навколишню кістку, тканини і зуби.
Варіанти лікування пухлин і кіст щелепи відрізняються залежно від типу росту або ураження, стадії росту та ваших симптомів - як правило, хірургічним шляхом, або в деяких випадках за допомогою медикаментозної терапії або комбінації хірургічного втручання та медикаментозної терапії.
Камені слинних залоз
Камені слинних залоз (сіалолітіаз) - це кальцифікати в слинній залозі або в протоках, які дренують слинні залози. Вони створюють закупорку, яка перешкоджає відтоку слини. Камені слинних залоз є найбільш поширеною причиною запальних захворювань слинних залоз.
Три з чотирьох слинних каменів виникають у підщелепній залозі. У рідкісних випадках камені можуть виникати в кількох залозах.